Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti     

Henüz 2016 yılının başlarında, Barşan Turizm ortaklığıyla müşterilerine seyahate dair başta ucuz uçak bileti olmak üzere her türlü tavsiye ve bilgi hizmeti vermeyi amaçlayan Uçakbileti724; Turizm sektörüne oldukça iddialı bir şekilde adım atmıştır.

     Alanında bu kadar alternatife sahipken böyle bir projeyi hayata geçirmenin oldukça meşakkatli bir yol olduğunun farkındayız. Ancak bu sektörde talebin birinci elden tanığı olduğumuzdan ötürü, vizyonumuzun bizi diğer firmalardan ayıracağını düşünüyoruz.

      Bu yola çıkarken uçak bileti konusunda şu ilkeleri esas aldık: Ucuzluk, Güvenilirlik ve Pratiklik. Bu ilkeleri şöyle açıklayabiliriz.

      Ucuz uçak bileti ararken tek tek bütün firmaları incelemek ve bununla beraber bilet fiyatlarının sürekli değişmesi gibi sorunların çözümü sitemizde mevcut. Sitemizde uçak bileti sorgusu yaptığınızda çıkan listede ucuz uçak biletleri başta olmak üzere, en güncel bilet fiyatı araması yapılır. Bu sayede hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz.

     Güvenilirlik bir müşterinin olmazsa olmazıdır. Bundan dolayı web sayfamızı mevcut güvenlik standartlarının üstünde tutuyoruz. IATA (İnternational Air Transport Association) gibi uluslararası  güvenlik sertifikası sayesinde bilgileriniz şifreli olarak taşınmaktadır. Ayrıca Kredi kartıyla yapılan tüm işlemler 3D full güvenlikli olarak yapılıp,  cep telefonunuza banka tarafından gönderilen şifre girilmediği sürece hiç bir şekilde kredi kartınızdan çekim yapılmaz.

     Pratiklik konusunda da sınırları zorluyoruz. Tek ekranda uçak bileti satın almanız için oldukça işlevsel bir web sitesi oluşturduk.  Sitemizde arama yaptıktan sonra aynı ekranda kalarak; uçak biletinizi en uygun firmadan ister tek çekim isterseniz  9 taksite kadar alabilirsiniz. Tek ekranda, karmaşık  olmayan, gereksiz bilgilerden arındırılmış bir satış ekranı müşteriler açısından oldukça önemlidir. Bununla birlikte diğer bir avantajımız da cep telefonlarına, tabletlere vb. mobil cihazlara uyumlu web tabanlı mobil sayfamızdır. Bu sayede mobil cihazlarınızdan da pratik bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz.

     7-24 online destek hizmetiyle seyahate dair ilk adımı kolaylaştırmak adına Uçakbileti724 ailesi olarak sizler için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun dışında bloğumuz aracılığıyla da hizmet vermekteyiz.

 Bloğumuzda yayınladığımız çeşitli makaleler yardımıyla şehir rehberleri, gezi ipuçları ve destinasyonlar hakkında, bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede sadece uçurmakla kalmıyor, aynı zamanda nereye uçmanız gerektiği konusunda da fikir sahibi olabiliyorsunuz. Unutmayın, dünya bir kitaptır ve seyahat etmeyenler sadece bir sayfasını okumuş olur. 

Ucuz Uçak Bileti Sorgula